Lubliniecki Teatr Po Pracy, 10-lecie, plakat

Lubliniecki Teatr Po Pracy będzie świętować 10-lecie działalności

11 marca 2024, godz. 13:27
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już 4 kwietnia o godzinie 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się spektakl „Strzał w dziesiątkę”. Tego wieczoru Teatr Po Pracy świętować będzie swoje 10-te urodziny. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które dostępne będą od 25 marca od godziny 16:00 w kasie MDK oraz na stronie www.mdk.lubliniec.pl. Zapraszamy serdecznie! 

Czego możemy spodziewać się na scenie w ten poniedziałkowy wieczór? Jak mówi Agnieszka Raj-Kubat, odpowiedzialna za reżyserię i scenariusz spektaklu, a także instruktor prowadząca od 10-lat Teatr Po Pracy: „Strzał w dziesiątkę” to kompilacja najlepszych fragmentów spektakli Teatru Po Pracy, które powstawały przez ostatnich 10 lat! Wrócą wspomnienia, obrazy, zapachy, nawet te już nieco zamglone. „Strzał w dziesiątkę” to jubileusz amatorskiego Teatru lublinieckiego. Strzałem w dziesiątkę było samo założenie Teatru Po Pracy. Będzie sentymentalnie i wzruszająco. Zabawnie i kolorowo. Wszystko to okraszone będzie piękną muzyką i śpiewem na żywo…. 
Ta grupa nie raz zachwyciła lubliniecką (i nie tylko!) publiczność swoim talentem, tym razem na pewno nie będzie inaczej!  

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu