Kolejna edycja kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”. Działo się! [ZDJĘCIA]

Kolejna edycja kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”. Działo się! [ZDJĘCIA]

29 maja 2023, godz. 8:33
Lubliniec.info / zdj. M. Zawadka
Udostępnij: Kopiuj link

To była wyjątkowa sobota. W dniu 27 maja przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyła się 8. edycja kampanii „Twoje TAK ma znaczenie”. 

Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, uczestniczyć w warsztatach, zabawach i zajęciach sportowych, obejrzeć wóz strażacki i radiowóz policyjny lub poczęstować się przekąskami ze zdrowego cateringu. Opcji było wiele i z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Popołudniu odbyła się natomiast uroczysta gala „Twoje TAK ma znaczenie”, podczas której wystąpił „Teatr Po Pracy” ze spektaklem „Nie taki sam”. Scenariusz został napisany przez Agnieszkę Raj-Kubat i jest oparty na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czesława Gimińskiego, ojca dorosłego syna zmagającego się ze spektrum autyzmu. Na scenie pojawili się również goście specjalni, m.in. Anna Świątczak, Monika Urlik i Tomasz Ciachorowski.

Poniżej podziękowania Karola Kukowki – głównego organizatora całego przedsięwzięcia. W galerii na końcu artykułu zamieszczamy również zdjęcia z wydarzenia.

Galeria: 8. kampania Twoje TAK ma znaczenie

8. kampania Twoje TAK ma znaczenie / zdj. M. Zawadka 8. kampania Twoje TAK ma znaczenie / zdj. M. Zawadka 8. kampania Twoje TAK ma znaczenie / zdj. M. Zawadka 8. kampania Twoje TAK ma znaczenie / zdj. M. Zawadka 8. kampania Twoje TAK ma znaczenie / zdj. M. Zawadka
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu