„Twoje TAK ma znaczenie” już w sobotę

„Twoje TAK ma znaczenie” już w sobotę

26 maja 2023, godz. 8:27
źródło: Twoje TAK ma ZNACZENIE (Facebook)
Udostępnij: Kopiuj link

Już 27 maja odbędzie się w Lublińcu 8. kampania „Twoje TAK ma znaczenie”. Z atrakcji dostępnych na wydarzeniu będzie można skorzystać przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. 

W godzinach 10:30-15:30 uczestnicy będą mogli odwiedzić panel bezpłatnych badań profilaktycznych, takich jak: pomiar ciśnienia tętniczego, glikemia z kropli krwi, EKG, USG, porady dietetyka z pomiarem składu ciała, spirobus, osteobus, stanowisko fizjoterapeuty oraz osteopaty, kobido i zogaface, inhalacje wodorowe, okulary wodorowe, woda wodorowa, Lublinieckie Amazonki (nie tylko ze stanowiskiem badania piersi), masaże. W trakcie akcji czynny będzie również punkt (Fundacja DKMS) z aktywną rejestracją potencjalnych dawców szpiku. 

Dodatkowo przygotowano stanowisko cateringowe ze zdrową żywnością. Prowadzone będą także zajęcia sportowe oraz zajęcia dla najmłodszych. Będzie także możliwość zobaczenia pojazdów policyjnych i strażackich. 

Wszystkie te atrakcje będą dostępne na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu. Z kolei o godzinie 16:00 odbędzie się uroczysta gala „Twoje TAK ma znaczenie” ze spektaklem Teatru Po Pracy. Obecnie bilety są już wyprzedane, jednak w dniu wydarzenia dostępne będą jeszcze wejściówki dodatkowe.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu