Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Agata Woźniak-Rybka zrezygnowała z funkcji dyrektora MDK Lubliniec

Agata Woźniak-Rybka zrezygnowała z funkcji dyrektora MDK Lubliniec

30 maja 2023, godz. 17:14
Lubliniec.info / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Agata Woźniak-Rybka w dniu 30 maja złożyła rezygnację z funkcji dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Funkcję dyrektora pełniła przez 15 lat.

Warto zaznaczyć, że przez lata pracy Agaty Woźniak-Rybki Miejski Dom Kultury w Lublińcu rozwinął się i osiągał wiele sukcesów. Uczestnicy warsztatów i sekcji funkcjonujących przy MDK-u zdobywali pierwsze miejsca i wyróżnienia w konkursach, organizowane były koncerty z udziałem gwiazd oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych, takie jak spektakle, festyny czy wernisaże. Pozyskano także wiele dotacji zewnętrznych, które wspomagały organizowanie kolejnych eventów. Miejski Dom Kultury w Lublińcu został w tym czasie wypromowany do skali nie tylko ogólnopolskiej, ale ogólnoświatowej. Warto w tym przypadku wyróżnić chociażby ubiegłoroczny sukces Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec podczas konkursu w Barcelonie.

Poniżej zamieszczamy informację Agaty Woźniak-Rybki o swojej rezygnacji ze stanowiska dyrektora MDK wraz z podziękowaniami za lata pracy (źródło: Facebook):

Kochani Pracownicy i Instruktorzy MDK Lubliniec! 
W dniu dzisiejszym złożyłam rezygnację z pełnionej funkcji. Kultura i Wy macie szczególne miejsce w moim sercu. Jesteście Wspaniali!  To był zaszczyt z Wami pracować! 
Powtórzę to, co powiedziałam na 60-leciu MDK: „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku, to pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość. To, że tak wiele wspaniałych rzeczy się wydarzyło: koncertów, spektakli, nagród, pięknych realizacji, że Teatr po Pracy występuje na profesjonalnej scenie, a Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec odnosi międzynarodowe sukcesy nie jest dziełem przypadku, tylko zaplanowanych i zrealizowanych celów. To, że tak wiele dobrego się w MDK działo było naszym wspólnym sukcesem. Sukcesem, za którym stoją konkretni ludzie: Pracownicy i Instruktorzy domu kultury. Miałam ten zaszczyt przez ostatnie lata stać na ich czele i dziś pragnę im raz jeszcze z całego serca podziękować. 
Dziękuję wszystkim osobom, z którymi przez te wszystkie lata współpracowałam. 
Dziękuję też naszym Mieszkańcom, którzy chętnie uczestniczyli we wszystkich kulturalnych wydarzeniach i współtworzyli naszą, mdkową, kulturalną społeczność. DZIĘKUJĘ i idę dalej.
Pozdrawiam! Agata

Jako redakcja Lubliniec.info również dziękujemy Pani Dyrektor za lata współpracy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy i wciąż będziemy uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez MDK Lubliniec, by przygotowywać z nich fotorelacje dla naszych Czytelników. Pani Dyrektor życzymy powodzenia w dalszej karierze i rozwoju.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu