„Powiatanie lata” z Lubiteką. Działo się!

„Powiatanie lata” z Lubiteką. Warsztaty, koncert, wernisaż i wiele więcej! [ZDJĘCIA]

24 czerwca 2023, godz. 21:11
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Lubiteka powitała lato. W sobotę 24 czerwca w Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej odbył się piknik obfitujący w różne atrakcje. Dla uczniów była to dobra okazja, aby miło i przyjemnie zakończyć rok szkolny i rozpocząć wakacje.

Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, pograć w gry planszowe, uczestniczyć w zajęciach z kodowania lub korzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak fotobudka czy animacje. Pomimo chmur na niebie pogoda dopisała, tak więc część zabaw odbywała się na tarasie Lubiteki.

W trakcie pikniku odbył się koncert muzyczny wykonaniu uczniów Pani Nutki z Gitarowego Raju i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Lublińcu. Jednym z punktów programu był również wernisaż wystawy fotografii Marzeny Paciej. 

Zdjęcia z wydarzenia zamieszczamy w galerii poniżej.

Galeria: Powitanie lata w Lubitece

Powitanie lata w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu Powitanie lata w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu Powitanie lata w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu Powitanie lata w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu Powitanie lata w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu