Zakończono konkurs stanowisko dyrektora MDK Lubliniec. Nie wyłoniono kandydata

Zakończono konkurs na stanowisko dyrektora MDK Lubliniec. Nie wyłoniono kandydata

11 sierpnia 2023, godz. 12:52
Lubliniec.info, źródło: BIP UM Lubliniec/ zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Jak czytamy w informacji opublikowanej przez Urząd Miejski w Lublińcu, konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu został zakończony, jednak w toku naboru nie wybrano kandydata do zatrudnienia. 

W toku postępowania konkursowego nie wyłoniono kandydata do zatrudnienia na stanowisku, którego dotyczył konkurs z uwagi na brak osoby/osób, które uzyskałyby pozytywny wynik ze wszystkich etapów przeprowadzonego postępowania konkursowego - uzasadnia Przewodniczący Komisji Konkursowej, Burmistrz Edward Maniura. 

Łącznie na konkurs wpłynęło 8 ofert, z czego czworo kandydatów zakwalifikowało się do rozmowy kwalifikacyjnej. Przwidywaną datą zatrudnienia był 1 września 2023 roku.

Przypomnijmy, że pod koniec maja tego roku Agata Woźniak-Rybka poinformowała o rezygnacji z funkcji dyrektora MDK Lubliniec. Konkurs na to stanowisko Urząd Miejski ogłosił na początku lipca.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu