Wystartowała sprzedaż „Plonu”

Wystartowała sprzedaż „Plonu”

2 września 2023, godz. 9:32
Lubliniec.info / graf. wydawnictwo Replika
Udostępnij: Kopiuj link

Na stronie internetowej wydawnictwa Replika można już zakupić w przedsprzedaży książkę „Plon”, najnowszą publikację lublinieckiego pisarza Grzegorza Kopca. Jest dostępna 40% taniej oraz z autografem autora. 

„Plon” to powieść z pogranicza thrillera i grozy. Jego premiera odbędzie się już niebawem, 5 września. Książkę można zakupić pod linkiem https://replika.eu/tytul/plon/. Patronat medialny nad publikacją objął Portal Lubliniec.info.

Fabuła:

Spokojne życie sześcioosobowej rodziny nagle zmienia się w koszmar.

Pochłaniająca bez reszty powieść z pogranicza thrillera i grozy.

Wraz z wkroczeniem w pełnoletność, Krzysztof, najstarsze z dzieci Wojtalów, umiera w niejasnych okolicznościach. Nikt początkowo nie dostrzega w tym zdarzeniu wiszącego nad rodziną fatum, jednakże kiedy rok później ginie kolejne dziecko, i to również w dniu swoich osiemnastych urodzin, nie ma już wątpliwości, że ktoś celowo pozbawia życia członków tej rodziny. Co więcej, okazuje się, że morderstwa w jakiś sposób przypominają okoliczności, w jakich ojciec rodzeństwa, Jerzy Wojtala, otarł się o śmierć.

Lecz pozostała jeszcze dwójka dzieci i Jerzy wie, że musi rozliczyć się z przeszłością, jeśli chce je ocalić. Tymczasem wydaje się, że pojawiające się znaki świadczą o tym, że zbrodnia, którą popełnił w młodości, nie uległa przedawnieniu, a jej ofiara postanowiła ukarać Wojtalę i zebrać śmiertelny plon.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu