Kradzież w sklepie Rossmann w Lublińcu. Policja publikuje wizerunek sprawcy

Kradzież w sklepie Rossmann w Lublińcu. Policja publikuje wizerunek sprawcy

8 września 2023, godz. 7:41
Lubliniec.info, źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nadzorem prokuratury prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży w dniu 13 maja 2023 roku w sklepie Rossmann w Lublińcu - czytamy na stronie KPP w Lublińcu. Policja opublikowała materiał z monitoringu z wizerunkiem sprawcy.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży 2 sztuk szczoteczek sonicznych Oral B o wartości 319,99 zł każda oraz 1 sztuki szczoteczki elektrycznej Oral B o wartości 145,99 zł po czym, oddalił się z miejsca zdarzenia, nie płacąc, gdzie łączna wartość strat wynosiła 785,97 zł - podaje lubliniecka policja.

Do podobej sytuacji doszło dwa dni później, 15 maja, również w sklepie Rossmann. Tym razem sprawca ukradł 11 opakowań końcówek do szczoteczek Oral B o wartości 99,99 zł każda, oraz wody toaletowej David Beckham o wartości 174,99 zł. Łączna wartość strat wynosiła 1274,88 zł.

Więcej zdjęć i informacji dostępnych na stronie KPP w Lublińcu. Linki zamieszczamy poniżej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu