Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Lublińcu z nowym programem

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Lublińcu z nowym programem

20 września 2023, godz. 8:36
Lubliniec.info, źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na występ kabaretu Paranienormalni w najnowszym programie „Osiemnastka”. Ruszyła sprzedaż biletów.

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy w towarzystwie premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka” – czytamy w zapowiedzi.

Spektakl potrwa ok. 2 godziny. W jego trakcie widzowie zobaczą zupełnie nowe skecze, postacie, a także będą mogli wystąpić z aktorami na scenie. Spektakl będzie się bowiem odbywał z udziałem publiczności. Na scenie zobaczymy Michała Paszczyka, Roberta Motykę i Jarosława Pająka.

Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku – czytamy dalej w zapowiedzi.

Kabaret Paranienormalni w programie „Osiemnastka” wystąpi w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu 9 listopada o godz. 18:00. Bilety dostępne w kasie MDK od godziny 15:00 lub na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu