Dwa występy Kabaretu SMILE w MDK Lubliniec FOTO

Dwa występy Kabaretu SMILE w MDK Lubliniec FOTO

11 czerwca 2021, godz. 8:33
foto: Mateusz Zawadka
Udostępnij: Kopiuj link

Wczoraj wieczorem, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpił Kabaret SMILE w swoim najnowszym programie „Tu i teraz”. Zamieszczamy zdjęcia z części ich występu!

Kabaret wystąpi z programem „Tu i teraz”. To wynik wielomiesięcznych obserwacji  i wnikliwej analizy zebranego materiału z #obserwujemywas. Artyści pokażą szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.  #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „Tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

zdjęcia: Mateusz Zawadka

Galeria: Kabaret SMILE: Tu i Teraz

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu