Dwa występy Kabaretu SMILE w MDK Lubliniec FOTO

Wczoraj wieczorem, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpił Kabaret SMILE w swoim najnowszym programie „Tu i teraz”. Zamieszczamy zdjęcia z części ich występu!

Kabaret wystąpi z programem „Tu i teraz”. To wynik wielomiesięcznych obserwacji  i wnikliwej analizy zebranego materiału z #obserwujemywas. Artyści pokażą szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.  #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „Tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

zdjęcia: Mateusz Zawadka

tagi: kabaret, miejski dom kultury, mdk lubliniec, mdk, kabaret smile
2021-06-11 08:33:18 foto: Mateusz Zawadka

Galeria: Kabaret SMILE: Tu i Teraz

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Monika 2021-06-16, 19:36:05

Poznam faceta do intymnych spotkań ;)
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x