Sobotnie popołudnie pełne filmowych wrażeń. Cyfrowe Kino „Karolinka” świętowało 10-lecie

Sobotnie popołudnie pełne filmowych wrażeń. Cyfrowe Kino „Karolinka” świętowało 10-lecie

3 października 2023, godz. 8:30
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieckie Kino „Karolinka” świętowało w sobotę 30 września 10-lecie bycia kinem cyfrowym. Do Miejskiego Domu Kultury przybyło wiele osób, aby wziąć udział w seansie i dać się porwać do świata filmowych emocji. 

Kino „Karolinka” przy MDK działa prężnie i stale przyciąga nie tylko wiernych fanów, ale również nowe zainteresowanie osoby, chcące zobaczyć projekcje na wielkim ekranie. Pracownicy dbają, aby repertuar zawsze spełniał oczekiwania publiczności i był zróżnicowany. Tym sposobem w październiku obejrzymy 4 filmy grane premierowo. 

W sobotnie popołudnie przygotowano wiele atrakcji. Każdy z widzów otrzymał na seans darmowy popcorn. Szczęśliwcy pod fotelami w sali widowiskowej mogli znaleźć karteczki, które uprawniały do odbioru nagród i niespodzianek. Podczas okazywania biletów można było spotkać kosmitę lub upiorną zakonnicę, czyli postacie z filmów granych tego dnia zgodnie z repertuarem. Dziękujemy, że razem z nami świętowaliście nasz jubileusz. Życzymy sobie i Wam, aby nasze kino nadal się rozwijało i abyśmy mogli dostarczać Wam solidną porcję rozrywki! 

Galeria: 10-lecie cyfrowego Kina Karolinka

10-lecie cyfrowego Kina Karolinka / nadesłane: MDK Lubliniec 10-lecie cyfrowego Kina Karolinka / nadesłane: MDK Lubliniec 10-lecie cyfrowego Kina Karolinka / nadesłane: MDK Lubliniec 10-lecie cyfrowego Kina Karolinka / nadesłane: MDK Lubliniec 10-lecie cyfrowego Kina Karolinka / nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu