„Trenuj z wojskiem” w Częstochowie

„Trenuj z wojskiem” w Częstochowie

18 października 2023, godz. 10:42
Lubliniec.info, źródło: WCR w Częstochowie
Udostępnij: Kopiuj link

Do końca października trwa jeszcze projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych „Trenuj z wojskiem”. W najbliższych dniach zajęcia odbędą się w Częstochowie. 

To już IV edycja programu. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Celem kampanii jest zdobycie podstawowych umiejętności obronnych i wojskowych oraz promocja Wojska Polskiego i służby wojskowej.

Pod okiem instruktorów z 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej nauczysz się posługiwać się bronią, zakładać maskę, pokażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz techniki walki w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. Powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie – czytamy w zapowiedzi.

Zajęcia w Częstochowie odbędą się w sobotę 28 października przy ul. Artyleryjskiej 1. Szczegółowe informacje dostępne są >tutaj< [WCR w Częstochowie].

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu