Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań [21-22.10.2023]

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań [21-22.10.2023]

23 października 2023, godz. 8:55
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Kolejne mecze w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej już za nami. Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań i aktualne tabele.

B klasa, kolejka nr 11

Drużyna Wynik Drużyna
LKS BŁĘKITNI HERBY 2:1 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
LKS POKÓJ SADÓW 2:3 KS UNIA II KALETY
LKS ŻWIREX HADRA 1:4 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 3:0 LKS UNIA LUBECKO
LKS DRAGON RUSINOWICE 1:4 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
LKS PROMIEŃ II GLINICA 3:3 LKS WIERZBIE

A klasa, kolejka nr 11

Drużyna Wynik Drużyna
LKS LISWARTA LISÓW 2:4 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
LKS HURAGAN JEZIORO 0:10 LKS SPARTA LUBLINIEC
LKS SPARTA TWORÓG 1:0 LKS ROZWÓJ OLSZYNA
LKS PROMIEŃ GLINICA 3:1 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
LKS VICTORIA STRZEBIŃ 2:1 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
KS UNIA LISOWICE 3:4 LKS RUCH KOCHANOWICE
LKS ORZEŁ PAWONKÓW 4:1 LKS RYBAK CIASNA

Klasa okręgowa, kolejka nr 12

Drużyna Wynik Drużyna
MLKS WOŹNIKI 1:1 LKS ZIELONI ŻARKI
MGLKS LISWARTA KRZEPICE 3:0 KS PANKI
KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:1 LKS LOTNIK KOŚCIELEC
LKS LISWARTA POPÓW 0:3 KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A.
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 1:1     MLKS SPARTA SZCZEKOCINY
LKS MECHANIK KOCHCICE 0:5 LKS AMATOR GOLCE
KS ORZEŁ KIEDRZYN 2:1 GLKS LOT KONOPISKA
KS UNIA KALETY 1:1 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW

 


Tabele

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS UNIA II KALETY 11 27 40:12
2. LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 10 24 39:9
3. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 10 19 26:12
4. LKS BŁĘKITNI HERBY 10 18 27:28
5. KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 10 16 23:11
6. LKS DRAGON RUSINOWICE 9 15 20:21
7. LKS PROMIEŃ II GLINICA 11 15 22:36
8. LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 11 13 27:28
9. LKS POKÓJ SADÓW 9 12 19:18
10. LKS WIERZBIE 11 8 16:37
11. LKS UNIA LUBECKO 10 7 17:28
12. LKS ŻWIREX HADRA 10 0 8:44

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS SPARTA LUBLINIEC 11 27 51:7
2. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 11 25 24:11
3. LKS PROMIEŃ GLINICA 11 22 39:24
4. LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 11 20 30:23
5. LKS SPARTA TWORÓG 10 18 21:16
6. LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 11 17 26:25
7. LKS ORZEŁ PAWONKÓW 11 16 32:39
8. LKS VICTORIA STRZEBIŃ 11 15 24:28
9. LKS LISWARTA LISÓW 10 15 22:20
10. LKS ROZWÓJ OLSZYNA 11 11 23:30
11. LKS RUCH KOCHANOWICE 11 9 16:32
12. LKS RYBAK CIASNA 11 7 12:28
13. LKS HURAGAN JEZIORO 11 6 23:41
14. KS UNIA LISOWICE 11 6 17:36

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS PANKI 12 30 30:10
2. LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 12 27 32:21
3. MLKS WOŹNIKI 11 23 33:11
4. LKS LOTNIK KOŚCIELEC 12 22 24:15
5. LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 12 21 30:15
6. KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 12 21 23:20
7. KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 12 20 22:14
8. MGLKS LISWARTA KRZEPICE 11 19 21:13
9. LKS ZIELONI ŻARKI 12 19 17:15
10. LKS AMATOR GOLCE 12 16 28:36
11. KS ORZEŁ KIEDRZYN 12 13 18:25
12. KS UNIA KALETY 12 12 17:22
13. LKS LISWARTA POPÓW 12 7 18:34
14. LKS MECHANIK KOCHCICE 12 7 12:41
15. MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 12 7 19:32
16. GLKS LOT KONOPISKA 12 6 1:41

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu