Młodzi wandale zdewastowali kosze przy Bulwarze Europejskim w Lublińcu

Młodzi wandale zdewastowali kosze przy Bulwarze Europejskim w Lublińcu

14 listopada 2023, godz. 8:03
Lubliniec.info, źródło: KPP Lubliniec / zdj. KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu, funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, na zgłoszenie jednego z mieszkańców, zatrzymali trzech młodych ludzi odpowiedzialnych za zniszczenie koszy na śmieci w rejonie tężni i placu zabaw w Lublińcu.

Policja relacjonuje, że dyżurny lublinieckiej komendy miał otrzymać zgłoszenie dotyczące młodych mężczyzn demolujących kosze na śmieci na placu zabaw przy Bulwarze Europejskim w Lublińcu. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w godzinach nocnych. Gdy patrol dotarł na miejsce, nikogo już tam nie było. Funkcjonariusze rozpoczęli więc poszukiwania wandali.

W chwile później zatrzymali trzech nieletnich. Podczas ich legitymowania młodzi ludzie zachowywali się bardzo agresywnie, używali wulgarnych słów, jak się okazało byli pod wpływem alkoholu. Badania na trzeźwość wykazały, że każdy z nich miał promil alkoholu – informuje KPP w Lublińcu.

Szkody powstałe w wyniku zachowania nieletnich wstępnie oszacowano na około 1500 zł. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny w Lublińcu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu