Przygotowania do przebudowy ulic: Wieniawskiego, Kisielewskiego i ks. Szramka w Lublińcu

Przygotowania do przebudowy ulic: Wieniawskiego, Kisielewskiego i ks. Szramka w Lublińcu

23 listopada 2023, godz. 10:07
Lubliniec.info, źródło: BIP UM Lubliniec / zdj. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Lublińcu opublikowano ogłoszenie o zamówieniu na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy odcinków dróg gminnych: ul. Wieniawskiego, ul. Kisielewskiego i ul. ks. Szramka.

Zamówienie zostało podzielone na trzy części, a każda z nich dotyczy innej drogi. W przypadku ul. Wieniawskiego mowa odcinku od skrzyżowania z ul. Wilniewczyca w kierunku zachodnim na długości około 250 metrów. Znajdująca się w pobliżu ul. Kisielewskiego to z kolei fragment od skrzyżowania z łącznikiem ulic Wieniawskiego i Kisielewskiego w kierunku zachodnim na długości około 370 metrów. W przypadku tych ulic prace w zamówieniu dotyczą wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej zjazdów do posesji, rozbudowy kanalizacji, sieci wodociągowej i oświetlenia ulicznego.

źródło: BIP UM Lubliniec

Odcinek ul. ks. Szramka to fragment od skrzyżowania z ul. Oleską w kierunku wschodnim na długości około 740 metrów. Tutaj prace zakładają zaprojektowanie zjazdów do posesji, rozbudowy kanalizacji i oświetlenia ulicznego.

źródło: BIP UM Lubliniec

Termin składania ofert trwa do 4 grudnia go godziny 9:00. Szczegóły są dostępne w BIP Urzędu Miejskiego w Lublińcu >tutaj<.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu