II Jarmark Bożonarodzeniowy „U Oblat”

II Jarmark Bożonarodzeniowy „U Oblat”

11 grudnia 2023, godz. 8:16
Lubliniec.info, źródło: KZSP im. św. Edyty Stein, Parafia św. Stanisława Kostki
Udostępnij: Kopiuj link

Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Edyty Stein Fundacji Edukacji Katolickiej i Parafia św. Stanisława Kostki w Lublińcu zapraszają na II Jarmark Bożonarodzeniowy „U Oblat”. Odbędzie się on w dniach 16-17 grudnia. 

W sobotę 16 grudnia jarmark odbędzie w godzinach od 15:00 do 19:00. W tym czasie dostępne będą stoiska m.in. z rękodziełem, gastronomią oraz… alpakami. Na godzinę 16:00 zaplanowano występ w wykonaniu dzieci Katolickiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. św. Edyty Stein.

W niedzielę 17 grudnia jarmark potrwa od godziny 9:00 do godziny 14:30. Otwarte będą wtedy wszelkiego rodzaju stoiska z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, domowymi wyrobami itd.

Jak czytamy w ogłoszeniach parafialnych Parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu, „Gdyby ktoś chciał jeszcze się zaprezentować ze swoim stoiskiem proszony jest o kontakt”.

jarmark oblaci plakat

źródło: Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Edyty Stein Fundacji Edukacji Katolickiej

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu