Ferie zimowe z MDK Lubliniec

Ferie zimowe z MDK Lubliniec

15 stycznia 2024, godz. 12:52
Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Ferie zimowe w województwie śląskim rozpoczynają się już 29 stycznia. Miejski Dom Kultury w Lublińcu przygotował propozycje na zimowe przedpołudnia. Niech to będzie czas pełen pozytywnych wibracji! 

30 stycznia oraz 2 lutego w swoje progi zaprasza Kino „Karolinka”, gdzie o godzinie 10:00 wyświetlony zostanie porankowy seans animowanej komedii „Wyfrunięci”. Po filmowym rozpoczęciu dnia zapraszamy chętnych do Laboratorium Gier Planszowych w godzinach 11:30-13:00, wstęp na spotkanie wolny. 

W dniach 31 stycznia – 1 lutego do wesołej zabawy porwie instruktor Krystian Olszowski. W siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Halka” przy ulicy Stalmacha 12 odbędą się zajęcia pn. „Ferie w Halce”. Zapisy startują już 22 stycznia pod numerem telefonu 34/351 06 87 o godz. 8:00. 

5 lutego o godzinie 10:00 odbędzie się Spotkanie z Przyrodnikiem pn. „Ssaki świata”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zapraszamy wszystkich wielbicieli zwierząt. Kilka gryzoni będzie można zobaczyć na żywo 

6 lutego poranny seans w lublinieckiej „Karolince” to muzyczny film fantasy „Wonka”. O godzinie 10:00 zobaczycie początki losów wesołego cukiernika. Jeśli będziecie mieli wolną chwilę wpadnijcie po seansie do Laboratorium Gier Planszowych w godzinach 11:30-13:00. Prowadząca Paulina Wojtulek zaprasza serdecznie. 

W dniach 7 i 8 lutego do kreatywnego działania zainspiruje instruktor Monika Klimza-Gryc. Uczestnicy stworzą „Poduszkowce z materiału”. Zapisy od 22 stycznia pod numerem telefonu 34/351 06 87 o godz. 8:00.

W Kinie „Karolinka” 9 lutego o godzinie 10:00 „Ekipa z dżungli” zabierze nas na „Misję ratunkową”. Na zakończenie drugiego tygodnia dajcie się porwać do wspólnej zabawy w Laboratorium Gier Planszowych o godzinie 11:30-13:00. 

Zapowiadają się interesujące dwa zimowe tygodnie. W czasie wolnym od szkoły warto podładować akumulatory. Zapraszamy wszystkich chętnych na Ferie z Miejskim Domem Kultury.

źródło: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu