Rowerzyści NINIWA Team prowadzący rowery na tle budynku Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w lublinieckim Kokotku

Spotkanie organizacyjne NINIWA Team przed wyprawą do Azerbejdżanu

8 lutego 2024, godz. 9:01
Lubliniec.info, źródło: NINIWA / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W tym roku wyprawa rowerowa NINIWA Team pojedzie do Azerbejdżanu. Już w piątek 9 lutego odbędzie się związane z nią spotkanie organizacyjne. Dla osób chcących wziąć udział w wyprawie jest to dobra okazja do zdobycia informacji, zadania pytań czy poznania innych uczestników.

Planowany dystans wyprawy to ok. 4300 km. Jej trasa wiedzie przez Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię, Serbię, Bułgarię, Turcję, Gruzję i docelowy Azerbejdżan. Wyprawa wyruszy 29 lipca z lublinieckiego Kokotka i planowo potrwa do 31 sierpnia 2024 r.

Aby przejechać na rowerach tak długi dystans, należy wykazać się dobrą kondycją. Osoby chcące uczestniczyć w wyprawie muszą więc dodatkowo udowodnić swoją formę w dwóch wyprawach przygotowawczych:

  • I wyprawa przygotowawcza: 18–21 kwietnia 2024,
  • II wyprawa przygotowawcza: 16–19 maja 2024.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 lutego o godzinie 19:00 w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w lublinieckim Kokotku. Uczestnictwo w nim nie jest obowiązkowe. Jak jednak informuje NINIWA, limit miejsc wyprawy wynosi 20 osób. Udział w spotkaniu organizacyjnym daje pierwszeństwo udziału w wyprawie, ale dopiero ukończenie obu wypraw przygotowawczych oraz ostateczne potwierdzenie chęci wyjazdu gwarantuje podróż na dwóch kółkach do Azerbejdżanu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu