Napis „Randka w ciemno z książką” w lublinieckiej bibliotece

„Randka w ciemno z książką” w lublinieckiej bibliotece

14 lutego 2024, godz. 11:19
inf. pras. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu, red. L-c.info
Udostępnij: Kopiuj link

Z okazji Dnia Walentynek Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza do udziału w akcji „Randka w ciemno z książką" i „Zostaw serce w Lubitece”.

W wypożyczalni dla Dorosłych każdy będzie mógł wypożyczyć książkę-niespodziankę. Na Czytelników czekają tajemnicze, ale jakże kuszące książkowe propozycje, które znajdują się w  KSIĄŻKODZIAŁKU O MIŁOŚCI. Pozwólcie  się zatem porwać w niesamowity świat literatury! Żeby było ciekawiej, tytuł wypożyczonej książki poznacie dopiero w domu! Książki bowiem, zostały ozdobnie zapakowane w szary papier z czerwonymi serduszkami i z krótkimi sentencjami o miłości, które również można osobno losować w przygotowanych na bibliotecznej ladzie walentynkowych słoiczkach.

Wystarczy przyjść do Lubiteki, wybrać książkę pięknie opakowaną, ale z ukrytym tytułem i autorem. Być może tegoroczne Walentynki staną się wspaniałą okazją, aby zakochać się w czytaniu!

Podzielcie się z nami na Facebooku tytułem książki wypożyczonej w ramach akcji „Randka w ciemno z książką" oraz opinią na jej temat. Nie opierajcie się i dajcie się uwieść literaturze. Na pewno nie pożałujecie. A zatem bawcie się razem z nami i wypożyczajcie książki w ciemno! - zachęca Lubiteka.

zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

Czytelników Oddziału Dziecięcego zapraszamy nie tylko po książki o miłości, ale także do przyłączenia się do naszego bibliotecznego serca. Pokolorujcie serce w dowolny sposób, napiszcie na nim swoje imię, a panie z Oddziału Dziecięcego przykleją je na Serce Lubiteki. Czekamy zarówno na dużych, jak i małych. Zostaw serce w Lubitece! Bo sercem biblioteki są czytelnicy.

zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

I jeszcze jedna niespodzianka w bibliotece.  Każdy kto odwiedzi Lubitekę w dniach od 14 lutego do 23 lutego będzie mógł wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie solo, z drugą połówką, przyjaciółmi lub inną bliską sercu osobą, na Walentynkowej ściance fotograficznej nawiązującej do cytatu z książki Marka Hłaski pt. „Pierwszy krok w chmurach”. Ilość zdjęć jest nielimitowana.

walentynkowa ścianka zdjęciowa w Lubitece

zdj. nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu