Reklama Lubliniec Info

Polska - Syberia, dzień 25: Wymieniamy się! FILMY

Ponownie 200 km dystansu. Dobry początek tygodnia. Dzisiejszy dzień to nauka jazdy w trybie rotacyjnym, który ma na celu wymianę jadących obok siebie osób dla lepszej integracji w grupie. Jak widać wyprawa to nie jedynie „tępe” pedałowanie, ale ogromne przedsięwzięcie natury psychologicznej. W tej grupie trzeba jeszcze przejechać ponad 4,5 tys. km!

Poniedziałek 27.05

Dzisiaj wszystko odbywa się zgodnie z planem. Pobudka o 5:00. Jeśli ktoś tu w Polsce chodzi późno spać tj. po 1.00 w nocy (u nich to jest godzina pobudki) to można zasypywać grupę SMSami, z pozytywnymi textami/myślami/cytatami albo po prostu uśmiechem. Na pewno taka dobra myśl albo uśmiech, który daje początek nowemu dniu będzie czymś, co będzie powodować, że będzie jechało im się lżej (taka sugestia ode mnie). Godzinę później wyjazd. Tak, jak wspominałam wczoraj w relacji, grupa jest podzielona na 3 podgrupy. Zazwyczaj podział, kto jedzie w której grupie był narzucony z góry. W pierwszej któryś z chłopaków oraz „dzieuszki”, w dwóch pozostałych reszta facetów. Dzisiaj nastąpiła zmiana.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-05-28 07:06:59 M.S., K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x