Polska - Syberia, dzień 26

Polska - Syberia, dzień 26

29.05.2013 7:47
M.S., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

Dzisiejszy dzień zakończony z dystansem 151 km, zaczęły się typowe góry, dużo podjazdów. Intensywne opady deszczu, utrudniały rowerzystom pokonywanie kilometrów. Michał, Wojtek oraz Marcin bezkonfliktowo zapoznali się z miejscową mafią. Śmiałkowie spędzili noc przy drodze na placu, który jednocześnie był parkingiem i bazarem. Sara z Piotrkiem dobrze się mają bo na kolację jajecznice sobie zajadają.

Wtorek 28.05

Ci wybitnie otwarci ludzie, którzy ostatniej nocy gościli naszych herosów, okazali się być muzułmanami. Po mojej wczorajszej rozmowie z Ojcem Tomkiem, Pan Igor (imię pana gospodarza) zagadał do naszego Ojca Lidera i do późnej nocy jeszcze ze sobą rozmawiali… o życiu, o wierze. O tym, że niby wyznają inną religię, a jednak obydwoje wierzą w JEDNEGO Boga, modlą się do TEGO SAMEGO Boga. O północy z minaretu słychać było nawoływanie do modlitwy. Podczas Ekspedycji Jerozolima takie zdarzenia były na porządku dziennym, teraz i tutaj w Rosji nikt się tego nie spodziewał.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu