Polska - Syberia, dzień 47: Błotna przeprawa

Polska - Syberia, dzień 47: Błotna przeprawa

19.06.2013 11:09
D.P., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

154 km, 7 błotnych wywrotek i 0 awarii w 47 dniu wyprawy na Syberię. NINIWA Team walczył dziś z mokrą pogodą, a pod koniec dnia ze znalezieniem noclegu. Udało się jednak pokonać wszystkie przeszkody, a grupa zasnęła w miejscowości Bieruzowski.

Wtorek 18.06

Pobudka zaplanowana była dzisiaj na 5.00, ale że padał deszcz ekipa wstała dopiero o 6.00. Dwukilometrowy odcinek z wioski do głównej drogi po nocnym deszczu zamienił się w błotniste bagno, rowery praktycznie trzeba było pchać, błoto kleiło się do opon, blokując koła o błotniki. Glebę zaliczyli Sara oraz Szymek, którego druga wywrotka była bardzo efektowna przeleciał przez rower lądując twarzą w błocie. Dostanie się do głównej drogi zajęło prawie 40 min., później odbyło się czyszczenie rowerów które trochę przytyły oblepione błotem. Jak to Górnik podsumował: „To było prawdziwe WRC”. Niestabilnie jechał dzisiaj również Piotrek, który zapomniał wypiąć spdeki i się przewrócił oraz Sonia, którą rzekomo wywrócił Kuba Hepner, ale to pewnie tylko szukanie wymówki. ;)

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu