Polska - Syberia: Autokar goni!

Polska - Syberia: Autokar goni!

01.07.2013 7:51
K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

Tak jest! Dzielni śmiałkowie rowerowi mają lekką przewagę, ale siła napędowa autokaru wiozącego 25 uczestników "zmotoryzowanej" wyprawy na Syberię ma lekką przewagę nad siłami mięśni rowerzystów! Tak więc ok. 6 lipca spodziewamy się połączenia obu grup!

26 czerwca od ok. godz. 19.00 zaczęło się w Kokotku niemałe zamieszanie spowodowane napływaniem osób i darów mających pojechać do Wierszyny na uroczystości 100-lecia kościoła w "Małej Polsce". Darów tych usypała się niezła górka, a to za sprawą ofiarności i życzliwości osób, a także niemałego wkładu działań organizacyjnych samych uczestników wyprawy! Po niedługim spotkaniu organizacyjnym i sprawdzeniu obecności przyjechał autokar i zaczęło się pakowanie. Było to nie lada wyzwanie logistyczne, ale uczestnicy wyjazdu żwawo się zmobilizowali i wszystko udało się zapakować. Mniej więcej o 21.00 rozpoczęła się Eucharystia pożegnalna, której przewodniczył ks. bp. Jan Wieczorek.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu