Polska - Syberia: Autokar goni!

Tak jest! Dzielni śmiałkowie rowerowi mają lekką przewagę, ale siła napędowa autokaru wiozącego 25 uczestników "zmotoryzowanej" wyprawy na Syberię ma lekką przewagę nad siłami mięśni rowerzystów! Tak więc ok. 6 lipca spodziewamy się połączenia obu grup!

26 czerwca od ok. godz. 19.00 zaczęło się w Kokotku niemałe zamieszanie spowodowane napływaniem osób i darów mających pojechać do Wierszyny na uroczystości 100-lecia kościoła w "Małej Polsce". Darów tych usypała się niezła górka, a to za sprawą ofiarności i życzliwości osób, a także niemałego wkładu działań organizacyjnych samych uczestników wyprawy! Po niedługim spotkaniu organizacyjnym i sprawdzeniu obecności przyjechał autokar i zaczęło się pakowanie. Było to nie lada wyzwanie logistyczne, ale uczestnicy wyjazdu żwawo się zmobilizowali i wszystko udało się zapakować. Mniej więcej o 21.00 rozpoczęła się Eucharystia pożegnalna, której przewodniczył ks. bp. Jan Wieczorek.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-07-01 07:51:49 K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x