Polska - Syberia, dzień 59 i 60

W niedzielę – tradycyjny odpoczynek. Spotkania z ludźmi, Eucharystia, a nawet wywiady w lokalnej telewizji i uczestnictwo w „Dniach młodzieży”, które akurat odbywały się w Usolach Syberyjskich. Jutro NINIWA Team zdobywa Irkuck.

Niedziela 30.06

Wyspani, wypoczęci i zadowoleni rowerzyści rozpoczęli Dzień Pański Eucharystią, na którą udali się wraz z goszczącymi ich siostrami na godzinę 10:00. Parafię świętego Rafała Kalinowskiego w Usolu Syberyjskim prowadzą Ojcowie Karmelici Bosi. We Mszy, poza ekipą dwudziestu czterech wyprawowców uczestniczyło jeszcze około trzydzieści pięć osób. Jako, że ewidentnie nasi wyglądali na przyjezdnych, poproszeni zostali o przedstawienie się i wytłumaczenie skąd się tam wzięli. ;)

Przeczytaj więcej tutaj!

 

Poniedziałek 1.07

Gdzie najlepiej jest zorganizować wieczór panieński i kawalerski? Nad jeziorem Bajkał. :) Nasza dzielna ekipa rowerowa dotarła dziś nad jezioro Bajkał parę minut po godzinie 21.00. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że dojechali nad sam Bajkał - zwany też Syberyjskim Morzem. Być nad najstarszym i najgłębszym jeziorem na świecie, i do tego dojechać tam rowerem z Polski to nie lada osiągnięcie. Były okrzyki radości, łzy szczęścia, nie pozostaje nic innego tylko pogratulować.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-07-02 08:02:12 B. F., W. Ś.,K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x