Polska - Syberia, dzień 59 i 60

Polska - Syberia, dzień 59 i 60

02.07.2013 8:02
B. F., W. Ś.,K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

W niedzielę – tradycyjny odpoczynek. Spotkania z ludźmi, Eucharystia, a nawet wywiady w lokalnej telewizji i uczestnictwo w „Dniach młodzieży”, które akurat odbywały się w Usolach Syberyjskich. Jutro NINIWA Team zdobywa Irkuck.

Niedziela 30.06

Wyspani, wypoczęci i zadowoleni rowerzyści rozpoczęli Dzień Pański Eucharystią, na którą udali się wraz z goszczącymi ich siostrami na godzinę 10:00. Parafię świętego Rafała Kalinowskiego w Usolu Syberyjskim prowadzą Ojcowie Karmelici Bosi. We Mszy, poza ekipą dwudziestu czterech wyprawowców uczestniczyło jeszcze około trzydzieści pięć osób. Jako, że ewidentnie nasi wyglądali na przyjezdnych, poproszeni zostali o przedstawienie się i wytłumaczenie skąd się tam wzięli. ;)

Przeczytaj więcej tutaj!

 

Poniedziałek 1.07

Gdzie najlepiej jest zorganizować wieczór panieński i kawalerski? Nad jeziorem Bajkał. :) Nasza dzielna ekipa rowerowa dotarła dziś nad jezioro Bajkał parę minut po godzinie 21.00. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że dojechali nad sam Bajkał - zwany też Syberyjskim Morzem. Być nad najstarszym i najgłębszym jeziorem na świecie, i do tego dojechać tam rowerem z Polski to nie lada osiągnięcie. Były okrzyki radości, łzy szczęścia, nie pozostaje nic innego tylko pogratulować.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu