Wyprawa Radość Życia - dzień 3 - zdjęcia

Wjazd do Niemiec to nie tylko koniec z zakupami w złotówkach. Wraz ze strefą Euro rozpoczęła się strefa mniejszej życzliwości. Dopiero za szóstym razem rowerzyści NINIWA Team odnieśli połowiczny sukces w poszukiwaniach noclegu po przejechaniu 179 km dzisiejszego dnia. Połowiczny tzn. taki, w którym gospodarz wprawdzie nie zgodził się na rozbicie obozu na swojej posesji, ale wskazał pobliską polanę przed lasem... Mimo to rowerzyści mają w sobie Radość Życia!

Dzień 3

Środa 05.08

Niejednokrotnie już słyszałem od podróżników rowerowych, którzy w kilkuosobowych grupach przemierzają różne zakątki świata, że trudno jest im się w trakcie wyjazdu dogadać. Z czasem pojawiają się spory, a nawet podziały grupy. Za idealną liczbę uczestników podaje się zazwyczaj przedział od 2 do 4 osób. NINIWA Team jakby wbrew takim przesłankom z roku na rok otwiera się na coraz to większe grupy ludzi, bijąc na 9. już wyprawie kolejny imponujący rekord 37 uczestników. Gdzie tkwi tajemnica i co jest takiego wyjątkowego w tych młodych ludziach, że z radością na twarzy wsiadają codziennie rano na rower, by pokonać kolejny dystans?

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-06 08:36:43 U.M.

Galeria: Wyprawa Radość Życia - dzień 3

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Heinrich 2015-08-06, 15:58:04

Krótka refleksja
Cytat "Wraz ze strefą Euro rozpoczęła się strefa mniejszej życzliwości." - zbędny i tendencyjny opis. Przede wszystkim niepotrzebny. Kierując się tym spostrzeżeniem nie pojadę już nigdy w tamtym kierunku, bo tam są ludzie mniej życzliwi. Za to w Polsce bez wyjątku jest inaczej... Prosze to przemyśleć następnym razem.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x