Premiera książki Czas pokuty autorstwa Grzegorza Kopca

Mamy świetną informację nie tylko dla miłośników książek. Za kilkanaście dni w księgarniach w całym kraju będzie można znaleźć na półkach książkę Czas pokuty autorstwa Grzegorza Kopca - mieszkańca Lublińca. Dla Grzegorza będzie to druga, autorska książka po "Fałszywym dekrecie. Opowiadania zakazane". Nas cieszy fakt, że mogliśmy objąć patronat medialny nad nową publikacją.

Już 26 lutego w księgarniach w całym kraju (oczywiście również przez Internet) pojawi się książka mieszkańca Lublińca - Grzegorza Kopca. 

O Grzegorzu Kopcu zrobiło się głośno po raz pierwszy wiosną 2015 roku, kiedy otrzymał GRAND PRIX w konkursie na Nieznaną Lubliniecką Legendę organizowaną przez Urząd Miejski wraz z Wydawnictwem św. Macieja Apostoła. To wyróżnienie pozwoliło mu jeszcze w tym samym roku wydać pierwszą autorską publikację - zbiór opowiadań pt. Fałszywy dekret. Nakład 200 książek rozszedł się w niespełna dwa miesiące. 

W zeszłym roku 2018, powieścią Czas pokuty zainteresowało się Wydawnictwo JanKa, która wyraziło chęć wydania książki. Przez kolejne miesiące trwały prace nad finalnym wyglądem publikacji, która będzie dostępna od 26 lutego w sprzedaży. Podobnie jak w przypadku "Fałszywego dekretu" Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny nad książką.

Dla naszych Czytelników ujawniamy również pierwszą część szczegółów nowej książki:

Tytuł: "Czas pokuty"
autor: Grzegorz Kopiec
wydawnictwo: JanKa
Premiera: 26.02.2019 r.
Gatunek: Thriller psychologiczny
Stron: 388
ISBN: 978-83-62247-64-6
Cena: 37 zł

Opis fabuły:
Późny sierpniowy wieczór; izba przyjęć Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu - i on, mężczyzna, który odzyskuje świadomość w obcym dla siebie miejscu. Nie pamięta, jakie wydarzenia doprowadziły go do tej placówki, nawet własnego imienia. Na przekór próbom racjonalnej oceny sytuacji staje się świadkiem wydarzeń niepojętych, nadprzyrodzonych. Zjawa o imieniu Skarbimira pomaga mu zajrzeć w głąb siebie i odzyskać utracone wspomnienia. Sięgając pamięcią wstecz, dowiaduje się o rzeczach przyjemnych, idyllicznych, jak wakacyjny wyjazd z narzeczoną w Bieszczady, i osobliwych, wręcz przerażających, jak tajemnicze uprowadzenie jego ukochanej Agnieszki czy seria nagłych i brutalnych samobójstw oraz morderstw. Szybko staje się jasne, że stoi za tym uwolnione Zło, próbujące wykorzystać głównego bohatera.
Poruszająca powieść o miłości, stracie, nadziei i poświęceniu; o nietopniejącej żądzy zemsty mimo upływu wieków; o pełnej grozy przygodzie, magii i klątwie, która musiała odczekać swój czas - czas pokuty - by ponownie znaczyć.

tagi: grzegorz kopiec
2019-02-08 12:19:58 Lubliniec.Info

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x