Depilacja laserowa – jak uzyskać najlepsze efekty w usunięciu niechcianego owłosienia?

Depilacja laserowa – jak uzyskać najlepsze efekty w usunięciu niechcianego owłosienia?

18.11.2019 8:38
Czytanie treści strony dostępne

Metoda depilacji laserowej to obecnie jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się niechcianych włosków na stałe. Aby jednak uzyskać najlepsze rezultaty, należy pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.

Depilacja laserowa polega na usunięciu owłosienia z wykorzystaniem skoncentrowanego światła lasera. Powoduje ono miejscowe uszkodzenie włoska oraz mieszka włosowego, a tym samym zapobiega ponownemu pojawieniu się owłosienia na ciele. Metoda ta jest rekomendowana do usuwania włosków w niemalże wszystkich obszarach ciała. Najczęściej wykonywana jest na nogach, w okolicach bikini, a także pod pachami. Dodatkowo, zabieg depilacji laserowej doskonale sprawdza się w przypadku wąsika na twarzy.

Kiedy depilacja laserowa będzie najskuteczniejsza?

Zabieg depilacji laserowej jest bardzo skuteczny i pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów, ale warto zaznaczyć, że nie zawsze osiągniemy wtedy oczekiwane efekty. Depilacja laserem Light Sheer sprawdza się najlepiej w przypadku osób posiadających ciemniejsze włoski na jasnej skórze. Wynika to z faktu, że laser najlepiej działa na ciemny pigment. W związku z tym włoski blond, rude czy też siwe nie są możliwe w skutecznym usunięciu laserem. Musimy także pamiętać o przestrzeganiu odpowiednich zasad przed zabiegiem. Skóra nie powinna być opalona, a także nie przed zabiegiem nie należy korzystać z mechanicznego usuwania włosków, na przykład depilatorem czy pincetą. Także ograniczenia dotyczą osób zażywających określone leki i suplementy diety.

Wybierz dobry gabinet oferujący depilację laserową!

Gdy do wyszukiwarki internetowej wpiszemy słowa typu „depilacja laserowa Katowice”, możemy od razu przekonać się o tym, że do wyboru jest wiele różnych gabinetów świadczących takie usługi. Aby zabieg był całkowicie udany, warto postawić na pomoc gabinetu posiadającego duże doświadczenie w branży, które poświadczone jest również pozytywnymi opiniami od klientów. Warto także zwrócić uwagę na technologię depilacji, a także na cennik – wiele gabinetów oferuje atrakcyjne obniżki!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu