Odnaleziono rower - policja szuka właściciela

Odnaleziono rower - policja szuka właściciela

7 stycznia 2021, godz. 12:47
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Lublińca poszukują właściciela roweru odnalezionego w dniu 21 grudnia 2020 roku na terenie Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu. O kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 47 85 832 55 proszone są również osoby, które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower lub posiadają informacje na temat jego właściciela. Publikujemy zdjęcie odnalezionego roweru.

21 grudnia 2020 roku odnaleziono przedstawiony na zdjęciu poniżej rower. Właściciela prosimy o kontakt w celu odebrania swojej własności. Osoba, która zgłosi się po odbiór powinna posiadać dokumenty potwierdzające fakt nabycia roweru lub podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu. Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela odnalezionego roweru proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 47 85 832 55.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu