Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagra w Lublińcu!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagra w Lublińcu!

27 stycznia 2021, godz. 9:55
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

To już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny pomimo zimowej aury i mrozu, będzie naprawdę gorąco! Bo nic tak nie rozgrzewa serc, jak wspólne pomaganie. Oto szczegóły wydarzeń, które już w najbliższą niedzielę – 31 stycznia.

31 stycznia – co się wydarzy tego dnia? 
Tradycyjnie lubliniecki sztab znajduje się w Miejskim Domu Kultury. W niedzielę, 31 stycznia będzie czynny od 10.00 do 18.00. W tym czasie można przyjść do MDK – w Galerii pod Glinianym Aniołem dostępna będzie WOŚPowa puszka oraz terminal – dla tych, którzy wolą dokonywać płatności kartą.

Na ulicach Lublińca – jeśli nic się nie zmieni – będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. Wśród nich w tym roku znaleźli się m.in. harcerze oraz pracownicy MDK! Organizatorzy przypominają, że wolontariusze posiadają oznaczone hologramami identyfikatory, a ich puszki są zabezpieczone plombami. Warto zwrócić na to uwagę!

31 stycznia na Facebookowej stronie sztabu (fb.pl/LubliniecWOSP) realizowane będą połączenia LIVE! O swoich działaniach opowiedzą wolontariusze znajdujący się w różnych miejscach Lublińca. Pokazane będą gadżety, które licytowane są na rzecz WOŚP. Będzie można też zobaczyć miejsce, w którym liczone będą pieniądze z puszek. Relacje rozpoczną się o 10.00.

Wszyscy spacerujący, 31 stycznia powinni skierować swoje kroki w stronę Galerii pod Glinianym Aniołem. Tutaj będzie można również bliżej zobaczyć gadżety, które są licytowane na stronach Allegro. 
A jeśli o Allegro mowa… 

Wspieraj i licytuj wirtualnie! 
Do 31 stycznia trwają licytacje lublinieckiego sztabu na platformie Allegro. Jak je znaleźć? Po wejściu na stronę www.allegro.pl należy wpisać w okno wyszukiwania „WOŚP Lubliniec”. Wówczas pojawią się wszystkie licytowane gadżety. W tym roku można zgarnąć m.in. czerwone okulary a’la Jurek Owsiak, kalendarze, worki, koszulki, śpioszki dla dzieci, zegary, skarpety, ramki do rejestracji, płyty, poduszki, kubki termiczne… Jest w czym wybierać, jest co licytować! :)

Oczywiście cały czas działa również eSkarbonka lublinieckiego sztabu WOŚP – pieniądze można więc przekazać bez wychodzenia z domu. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublińca do wspólnego pomagania. W zeszłym roku udało się zebrać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rekordową sumę 58 429 zł. Może w tym roku – mimo obostrzeń i trudności – uda się chociaż zbliżyć do tego rekordu? 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu