Występy kabaretowe wracają do Lublińca

Występy kabaretowe wracają do Lublińca

11 marca 2021, godz. 11:37
Udostępnij: Kopiuj link

8 kwietnia o godzinie 17.30 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu pojawi się kabaret SMILE z programem “Tu i teraz”!

Program ten to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Bilety w cenie 75 zł do nabycia przez Internet na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie Kina “Karolinka” codziennie po godzinie 15.00

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu