Radio gra! – kolejny koncert MDK

Czy wiecie, że 11 kwietnia obchodzimy  w Polsce Dzień Radia? Towarzysz życia codziennego, dostawca najświeższych informacji i muzyki... Wyobrażacie sobie bez niego życie?  Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lublińcu przygotował kolejny koncert on-line, pełen piosenek i radiowych opowieści.

11 kwietni a 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich wydało dokument z wytycznymi do ustawy powołującej do życia radio. To właśnie na pamiątkę tego wydarzenia obchodzony jest polski Dzień Radia. Dzisiaj nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez niego. Dostarcza informacji, rozrywki, a przede wszystkim muzyki! 

Koncert artystów z Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu został przygotowany według najnowszych radiowych standardów – będą części wyłącznie do słuchania, ale będą i części do oglądania! Warto zobaczyć jak wygląda to radiowe „studio nagrań”.

Słuchacze i widzowie zostaną zabrani w muzyczną podróż po falach eteru.  Oprócz radiowych opowieści usłyszeć będzie można wokalistów z sekcji MDK, przygotowanych przez instruktora – Mariana Chroboka, a także zobaczyć tancerzy z formacji prowadzonych przez Katarzynę Koszczyk. 

Emisja koncertu odbędzie się 11 kwietnia na platformach: Facebook i YouTube Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Start o godzinie 16.00. Koncert dostępny będzie za darmo. 

tagi: miejski dom kultury, mdk lubliniec, mdk, koncert
2021-04-01 10:03:57 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x