„Radio gra!” – kolejny koncert MDK już 11 kwietnia!

Radio gra! – kolejny koncert MDK

1 kwietnia 2021, godz. 10:03
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Czy wiecie, że 11 kwietnia obchodzimy  w Polsce Dzień Radia? Towarzysz życia codziennego, dostawca najświeższych informacji i muzyki... Wyobrażacie sobie bez niego życie?  Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lublińcu przygotował kolejny koncert on-line, pełen piosenek i radiowych opowieści.

11 kwietni a 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich wydało dokument z wytycznymi do ustawy powołującej do życia radio. To właśnie na pamiątkę tego wydarzenia obchodzony jest polski Dzień Radia. Dzisiaj nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez niego. Dostarcza informacji, rozrywki, a przede wszystkim muzyki! 

Koncert artystów z Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu został przygotowany według najnowszych radiowych standardów – będą części wyłącznie do słuchania, ale będą i części do oglądania! Warto zobaczyć jak wygląda to radiowe „studio nagrań”.

Słuchacze i widzowie zostaną zabrani w muzyczną podróż po falach eteru.  Oprócz radiowych opowieści usłyszeć będzie można wokalistów z sekcji MDK, przygotowanych przez instruktora – Mariana Chroboka, a także zobaczyć tancerzy z formacji prowadzonych przez Katarzynę Koszczyk. 

Emisja koncertu odbędzie się 11 kwietnia na platformach: Facebook i YouTube Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Start o godzinie 16.00. Koncert dostępny będzie za darmo. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu