Kabaret SMILE - dostępne bilety na drugi występ

Kabaret SMILE - dostępne bilety na drugi występ

7 kwietnia 2021, godz. 11:10
Udostępnij: Kopiuj link

29 kwietnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpi Kabaret SMILE. Pierwotnie grupa miała wystąpić jutro, jednakże ze względu na aktualne obostrzenia termin został przesunięty. Na pierwszy występ o godz. 17:30 praktycznie nie ma już biletów, jednakże na drugi występ o godz. 20:30 wybór miejsc jest dosyć spory. 

Przypomnijmy, że obłożenie miejsc może wynieść maksymalnie 50% - co drugi fotel będzie pusty. Widzowie przez całe wydarzenie muszą mieć założone maseczki.

Bilety w cenie 75 zł.

Program „Tu i teraz”  to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.  #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu