10 czerwca: Kabaret Smile w Lublińcu

Już 10 czerwca na scenie widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu pojawi się Kabaret Smile. Są jeszcze bilety na to wydarzenie! 

Kabaret wystąpi z programem „Tu i teraz”. To wynik wielomiesięcznych obserwacji  i wnikliwej analizy zebranego materiału z #obserwujemywas. Artyści pokażą szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.  #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „Tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Ze względu na obowiązujące zasady sanitarne występ o godzinie 17.30 i 20.30 odbędzie się przy 50% wypełnieniu sali. Uczestnicy wydarzenia muszą mieć założone maseczki. 

Bilety dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie Kina „Karolinka”. 

tagi: kabaret, lubliniec, mdk lubliniec, mdk, kabaret smile
2021-06-02 09:32:48

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x