Grzegorz Kopiec:

Grzegorz Kopiec: Eksperyment - wiemy kiedy premiera książki!

22 kwietnia 2021, godz. 13:19
Udostępnij: Kopiuj link

Możemy już oficjalnie poinformować, że 26 maja 2021 r. w sprzedaży pojawi się druga powieść Grzegorza Kopca - mieszkańca Lublińca. "Eksperyment" zostanie wydana przez Wydawnictwo Vesper. Podobnie jak pierwsza powieść "Czas pokuty" w książce znajdziemy lublinieckie akcenty! Miło nam poinformować, że również przy "Eksperymencie" Portal Lubliniec.Info znalazł się w gronie patronów medialnych.

Grzegorz Kopiec, "Eksperyment"
Wydawnictwo: Vesper
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 528
format: 140x205 mm
oprawa: twarda
EAN: 9788377313749

Opis:
Troje młodych ludzi z Lublińca wybiera się na krakowski festiwal miłośników grozy. Gdy nie wracają na noc do domów, zaniepokojeni rodzice zgłaszają zaginięcie. Policja jest jednak bezsilna, w sprawę zaangażowany zostaje więc prywatny detektyw Michał Majer. Jego śledztwo także nie przynosi rezultatów, aż do momentu, gdy odzywa się do niego francuska policjantka Christine Benoit. Okazuje się, że w Paryżu doszło do zaginięcia młodego człowieka w bardzo podobnych okolicznościach. Majer wyrusza do Francji i razem z Benoit starają się rozwikłać zagadkę porwań. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a para detektywów stanie w obliczu zagrożenia rodem z najgorszych koszmarów.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu