Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Odnaleziono rower w Lublińcu

Odnaleziono rower w Lublińcu

2 września 2021, godz. 9:38
Udostępnij: Kopiuj link

Poszukujemy właściciela roweru typ "górski" odnalezionego 28 sierpnia w rejonie ulicy Damrota w Lublińcu. Właściciela zguby prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 47 83 832 55 .O kontakt proszone są również wszystkie osoby, które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower lub posiadają informacje na temat jego właściciela.

28 sierpnia w Lublińcu na ulicy Damrota w Lublińcu odnaleziono przedstawiony na zdjęciu poniżej rower typ "górski". Właściciela prosimy o kontakt w celu odebrania swojej własności oraz ustalenia okoliczności jego utracenia. Osoba, która zgłosi się po odbiór powinna posiadać dokumenty potwierdzające fakt nabycia roweru lub podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu. Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odnalezionego jednośladu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 47 85 832 55.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu