Zakończenie wakacji w mieście

Zakończenie wakacji w mieście już w sobotę

9 września 2021, godz. 11:46
graf. Miejski Projekt Streetworkingowy, Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę 11 września na rynku w Lublińcu odbędzie się podsumowanie i zakończenie wakacji w ramach Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Wydarzenie potrwa przez cały dzień i w jego trakcie dostępnych będzie wiele atrakcji.

Od godz. 8:00 do 13:00 na rynku, jak w co drugą sobotę miesiąca, będzie trwała Retro Giełda. W międzyczasie wystąpi również lubliniecka skrzypaczka Julia Sekulska (godz. 9:00-9:30). Chwilę potem odbędzie się koncert gitarowy w wykonaniu Marka Jodłowskiego. Potrwa on do godz. 13:00. 

Między 16:00 a 18:00 odbędą się zajęcia sensoplastyczne oraz animacje dla dzieci. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak malowanie twarzy, czy robienie warkoczyków.

O 16:00 odbędzie się również koncert seniorów, którzy uczestniczyli w zajęciach muzykoterapii prowadzonej przez Stefanię Bielę.

Wieczorna część wydarzenia prezentuje się z kolei w muzyczny sposób. Przed publicznością wystąpi ukraiński muzyk o pseudonimie Postman (godz. 18:00) i zespół Nita (godz. 20:00).
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu