Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Burmistrz ogłasza konkurs na film promocyjny o Lublińcu. Nagroda główna to 5 tys. zł

Burmistrz ogłasza konkurs na film promocyjny o Lublińcu. Nagroda główna to 5 tys. zł

22 września 2021, godz. 8:19
Udostępnij: Kopiuj link

To okazja dla filmowców, kamerzystów, montażystów, czy po prostu osób z ciekawymi pomysłami. Burmistrz ogłasza „Konkurs na film promocyjny o Lublińcu, z okazji zbliżającego się Jubileuszu 750-lecia Miasta Lublińca”.

Zadaniem uczestników jest stworzenie krótkiego, trwającego nie dłużej niż 2 minuty filmu promującego Miasto Lubliniec. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł.

W konkursie mogą brać udział wszyscy zainteresowani – indywidualnie lub w zespołach. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Każdy z uczestników (lub zespołów) może zgłosić maksymalnie dwa, wcześniej niepublikowane filmy. 

Prace konkursowe można składać do 30.11.2021 r. w Urzędzie Miejskim w Lublińcu (Biuro podawcze – budynek główny), ul. Paderewskiego 5. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi między 6 a 17 grudnia 2021 r.

Celem konkursu jest m.in. upamiętnienie zbliżającego się 750-lecia Lublińca oraz  wyłonienie najlepszego filmu, który będzie mógł być użyty jako film promujący Miasto Lubliniec. Szczegółowe informacje o konkursie, uwagi techniczne związane z filmem, czy karty zgłoszeniowe można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie Urzędu Miasta.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu