Noc Bibliotek 2021 już za nami

Noc Bibliotek 2021 już za nami

11 października 2021, godz. 10:58
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę 9 października w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu odbyła się Noc Bibliotek. Na uczestników czekało wiele atrakcji, z których można było korzystać do godz. 23.00. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia.

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja, której zadaniem jest zachęcanie do czytania książek, przez promocję lokalnych bibliotek. W akcji wzięła również udział Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 18.00 i trwało do 23.00.

Przybyli goście zostali przywitani koncertem muzycznym „Za młodzi na sen”. Następnie uczestnicy mogli korzystać z przygotowanych atrakcji, takich jak: warsztaty origami, gry planszowe, czy warsztaty akwareli. Dla najmłodszych przygotowano natomiast animacje, kolorowanki i malowanie twarzy.

Oprócz tego odbył się wernisaż wystawy „Kolorowe Motyle”, która składa się z prac uczniów i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lublińcu. Dodatkowo przygotowano również rozmowy z Agnieszką Raj-Kubat i jej gośćmi „Bez procentów o procentach”.

Podczas Nocy Bibliotek nie mogło również zabraknąć książkowego akcentu. Biblioteka, jak zwykle, oferowała możliwość wypożyczania książek. Dodatkowo przygotowano „Swap książkowy”, czyli kącik wymiany książek.

Galeria: Noc Bibliotek 2021

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu