Teatr po Pracy ponownie na scenie – spektakl „Pięta Achillesa”

Teatr po Pracy ponownie na scenie – spektakl „Pięta Achillesa”

29.10.2021 7:52
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Już w listopadzie na widzów Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu czeka spektakl „Pięta Achillesa” w wykonaniu Teatru po Pracy. Na przedstawienie obowiązują bilety zakupione w 2020 roku.

Spektakl w zabawny sposób ukazuje ważne tematy, podając je w lekkiej formie, okraszonej piosenkami i scenami wywołującymi salwy śmiechu. Historia głównego bohatera, Achillesa, staje się przyczynkiem do rozważań o naszych słabościach, gdyż każdy z nas ma przysłowiową „piętę achillesową” – czytamy na stronie MDK Lubliniec.

Spektakl został wyreżyserowany przez Agnieszkę Raj-Kubat. Za ruch sceniczny odpowiada Szymon Michlewicz-Sowa, a za przygotowanie wokalne aktorów: Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek. Producentem spektaklu jest Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Przedstawienie odbędzie się 17 i 18 listopada o godz. 19.00. Warto podkreślić, że obowiązują bilety zakupione w 2020 r.: 

17 listopada – bilety zakupione na dzień 11 marca 2020 r.
18 listopada – bilety zakupione na dzień 25 marca 2020 r.

Występują:
Aneta Barteczko, Andrzej Budny, Aleksandra Całkowska, Danuta Chromiak, Paweł Chrost, Ewa Duda, Dariusz Dyla, Izabella Dziuk-Jaskulska, Tomasz Hadzik, Marzena Halama, Anna Kampa, Marta Kmieć, Henryk Koczuła, Artur Koralewicz, Weronika Król-Ferdynus, Karol Kukowka, Krystyna Matysek, Eliza Młynarska, Martyna Młynarska-Modlińska, Iwona Nowogrodzka, Ewelina Pietrzak, Liliana Potempa, Andrzej Szatan, Jadwiga Walocha, Daria Wańczyk, Czesława Włuka.

Oprawa muzyczna:
Marcin Kita, Marcin Kopyciok, Wojciech Kryś, Jakub Osuchowski, Marek Sklarczyk, Magdalena Stemarowicz.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu