Teatr po Pracy ponownie na scenie – spektakl „Pięta Achillesa”

Teatr po Pracy ponownie na scenie – spektakl „Pięta Achillesa”

29 października 2021, godz. 7:52
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już w listopadzie na widzów Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu czeka spektakl „Pięta Achillesa” w wykonaniu Teatru po Pracy. Na przedstawienie obowiązują bilety zakupione w 2020 roku.

Spektakl w zabawny sposób ukazuje ważne tematy, podając je w lekkiej formie, okraszonej piosenkami i scenami wywołującymi salwy śmiechu. Historia głównego bohatera, Achillesa, staje się przyczynkiem do rozważań o naszych słabościach, gdyż każdy z nas ma przysłowiową „piętę achillesową” – czytamy na stronie MDK Lubliniec.

Spektakl został wyreżyserowany przez Agnieszkę Raj-Kubat. Za ruch sceniczny odpowiada Szymon Michlewicz-Sowa, a za przygotowanie wokalne aktorów: Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek. Producentem spektaklu jest Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Przedstawienie odbędzie się 17 i 18 listopada o godz. 19.00. Warto podkreślić, że obowiązują bilety zakupione w 2020 r.: 

17 listopada – bilety zakupione na dzień 11 marca 2020 r.
18 listopada – bilety zakupione na dzień 25 marca 2020 r.

Występują:
Aneta Barteczko, Andrzej Budny, Aleksandra Całkowska, Danuta Chromiak, Paweł Chrost, Ewa Duda, Dariusz Dyla, Izabella Dziuk-Jaskulska, Tomasz Hadzik, Marzena Halama, Anna Kampa, Marta Kmieć, Henryk Koczuła, Artur Koralewicz, Weronika Król-Ferdynus, Karol Kukowka, Krystyna Matysek, Eliza Młynarska, Martyna Młynarska-Modlińska, Iwona Nowogrodzka, Ewelina Pietrzak, Liliana Potempa, Andrzej Szatan, Jadwiga Walocha, Daria Wańczyk, Czesława Włuka.

Oprawa muzyczna:
Marcin Kita, Marcin Kopyciok, Wojciech Kryś, Jakub Osuchowski, Marek Sklarczyk, Magdalena Stemarowicz.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu