Teledysk na jubileusz 750-lecia Lublińca już wkrótce

Teledysk na jubileusz 750-lecia Lublińca już wkrótce

2 listopada 2021, godz. 11:41
Fot. i tekst: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Z okazji obchodów jubileuszu 750-lecia istnienia miasta Lubliniec Miejski Dom Kultury przygotował muzyczną niespodziankę – piosenkę „Moje miasto”, a wraz z nią teledysk, w którym wystąpili młodzi artyści MDK. Data premiery już niebawem.

Autorem słów i muzyki jest Krzysztof Gembała, wokalistów przygotowała Karolina Wieczorek, natomiast choreografię opracowała Małgorzata Prowda. Nad całością teledysku czuwał Dawid Mikuda – autor scenariusza i reżyser. W teledysku będzie można zobaczyć zdjęcia z drona autorstwa Mateusza Zawadki.

Do realizacji przedsięwzięcia zaproszeni zostali młodzi artyści: grający w Miejskiej Orkiestrze Dętej Lubliniec, a także wokaliści i tancerze z grup działających w domu kultury. W teledysku gościnnie wystąpił Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura oraz aktor Teatru po Pracy Andrzej Szatan, który wcielił się w postać księcia Władysława Opolskiego, założyciela miasta. 

Moim zamysłem było, aby do realizacji tego projektu zaangażować uzdolnionych Lublińczan. I choć czasem wiązało się to z przybyciem na nagranie z odległego Rzeszowa wszyscy chętnie wzięli udział  w tym projekcie. Aktualnie nad montażem pracuje autor teledysku Dawid Mikuda. Proszę śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe, wkrótce poinformujemy o dacie premiery – Agata Woźniak-Rybka dyrektor Miejskiego Dom Kultury.

Piosenka z melodią wpadającą w ucho może stać się prawdziwym przebojem, a teledysk wizytówką miasta. Jego radosna, kolorowa i ciepła oprawa wprawia w dobry nastrój i pokazuje Lubliniec, jako miasto, w którym dobrze jest zamieszkać, bo każdy może poczuć się tutaj jak w domu.

Galeria: Teledysk na jubileusz 750-lecia Lublińca

MDK Lubliniec MDK Lubliniec MDK Lubliniec MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu