Teledysk na jubileusz 750-lecia Lublińca już wkrótce

Teledysk na jubileusz 750-lecia Lublińca już wkrótce

2 listopada 2021, godz. 11:41
Fot. i tekst: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Z okazji obchodów jubileuszu 750-lecia istnienia miasta Lubliniec Miejski Dom Kultury przygotował muzyczną niespodziankę – piosenkę „Moje miasto”, a wraz z nią teledysk, w którym wystąpili młodzi artyści MDK. Data premiery już niebawem.

Autorem słów i muzyki jest Krzysztof Gembała, wokalistów przygotowała Karolina Wieczorek, natomiast choreografię opracowała Małgorzata Prowda. Nad całością teledysku czuwał Dawid Mikuda – autor scenariusza i reżyser. W teledysku będzie można zobaczyć zdjęcia z drona autorstwa Mateusza Zawadki.

Do realizacji przedsięwzięcia zaproszeni zostali młodzi artyści: grający w Miejskiej Orkiestrze Dętej Lubliniec, a także wokaliści i tancerze z grup działających w domu kultury. W teledysku gościnnie wystąpił Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura oraz aktor Teatru po Pracy Andrzej Szatan, który wcielił się w postać księcia Władysława Opolskiego, założyciela miasta. 

Moim zamysłem było, aby do realizacji tego projektu zaangażować uzdolnionych Lublińczan. I choć czasem wiązało się to z przybyciem na nagranie z odległego Rzeszowa wszyscy chętnie wzięli udział  w tym projekcie. Aktualnie nad montażem pracuje autor teledysku Dawid Mikuda. Proszę śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe, wkrótce poinformujemy o dacie premiery – Agata Woźniak-Rybka dyrektor Miejskiego Dom Kultury.

Piosenka z melodią wpadającą w ucho może stać się prawdziwym przebojem, a teledysk wizytówką miasta. Jego radosna, kolorowa i ciepła oprawa wprawia w dobry nastrój i pokazuje Lubliniec, jako miasto, w którym dobrze jest zamieszkać, bo każdy może poczuć się tutaj jak w domu.

Galeria: Teledysk na jubileusz 750-lecia Lublińca

MDK Lubliniec MDK Lubliniec MDK Lubliniec MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu