Listopadowe warsztaty w MDK Lubliniec

Listopadowe warsztaty w MDK Lubliniec

3 listopada 2021, godz. 14:00
fot. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Osoby lubiące robótki ręczne będą mogły skorzystać w Miejskim Domu Kultury z wielu atrakcji. Szydełkowanie, warsztaty ceramiczne, czy szycie – to wszystko czeka na chętnych w listopadzie.

 

Szydełkomaniacy 

Warsztaty z szydełkowania odbędą się 10 listopada o godz. 17.30 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Instruktorki poprowadzą uczestników w twórczej pracy, której uwieńczeniem będzie kolorowa podstawka pod kubek. Część prac z warsztatów zostanie przekazana na cele charytatywne.

Materiały potrzebne na warsztaty:
– resztki bawełnianych sznurków lub grubych włóczek,
– szydełko 5-10 mm

Zapisy od 3 listopada.

 

Ceramika dla każdego

Warsztaty „Ceramika dla każdego” odbędą się 12 i 26 listopada o godz. 17.00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury. Zajęcia poprowadzą instruktorki Galerii pod Glinianym Aniołem. Zapisy od 5 listopada.

 

Kreatywni 60+

Listopadowe warsztaty z cyklu „Kreatywni 60+”. Zajęcia odbędą się:

– 16 listopada o godz. 11.00 - „Malowana tasia” (zapisy od 2 listopada)
– 30 listopada o godz. 11.00 - „Kartki z linorytu” (zapisy od 16 listopada)

 

Warsztaty z szycia

Warsztaty z szycia zatytułowane „Torba” to propozycja dla osób, które opanowały umiejętności szycia na maszynie. Zajęcia odbędą się 19 listopada o godz. 17.00 w sali kameralnej MDK, a poprowadzi je instruktor Katarzyna Grabińska. Na zajęcia należy zabrać własną maszynę do szycia. Zapisy od 4 listopada.

 

Na wymienione warsztaty należy się wcześniej zapisać. Można to zrobić w Galerii pod Glinianym Aniołem codziennie od godziny 15.00 – osobiście lub telefonicznie. Szczegółowe informacje na stronie MDK Lubliniec.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu