Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Lubiteka z nagrodą główną akcji „Przerwa na Wspólne Czytanie”

Lubiteka z nagrodą główną akcji „Przerwa na Wspólne Czytanie”

17 listopada 2021, godz. 8:10
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu wygrała w głosowaniu akcji "Przerwa na Wspólne Czytanie" organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. Do Lubiteki trafi więc nagroda główna, na którą składa się m.in. spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem.

Każdy mógł oddać swój głos na wybraną bibliotekę do 31 października. Nagrodzonych zostało łącznie 300 placówek z czego tylko miejsca 1-5 otrzymały nagrodę główną. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zajęła 3 miejsce z liczbą głosów 91600. 

Pierwsze pięć miejsc:

  1. Biblioteka u Kazimierza. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Kazimierza Zielińskiego w Modliborzycach (97053 głosów)
  2. Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli (92411 głosów)
  3. Lubiteka, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu ( 91600 głosów)
  4. Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie (90587 głosów)
  5. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim (74014 głosów)

Na nagrodę główną składa się spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem, zestaw książek o wartości 1000 zł oraz Kamishibai – papierowy teatrzyk obrazkowy. 

„Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy poświęcili swój czas oddając głosy na naszą bibliotekę w akcji, zachęcając tym samym do głosowania swoich bliskich i znajomych. Wygrana jest naszym wspólnym sukcesem!!” – napisała Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu