Wyśmienita komedia „Seks dla opornych” na deskach sceny MDK

Wyśmienita komedia „Seks dla opornych” na deskach sceny MDK w Lubińcu

23 lutego 2022, godz. 10:18
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Czy można udoskonalić miłość? Bo seks na pewno. Przecież mamy od tego mnóstwo poradników. Czy jednak istnieje jeden przepis na udane małżeństwo? Przekonajcie się sami. Zapraszamy 7 kwietnia o godz. 19.00 do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na komedię teatralną „Seks dla opornych". 

Alice i Henry, małżeństwo z 25-letnim stażem, poczuli, że w ich związek wkradła się już rutyna.  Zaplanowali więc doskonały weekend we dwoje w najmodniejszym hotelu w mieście. Wszystko po to, by przy pomocy poradnika „Seks dla opornych” spróbować  ożywić swoje życie intymne. Czy jednak terapia przyniesie oczekiwane rezultaty? Czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie? A może pozwoli im docenić to, co w związku dwojga ludzi jest najważniejsze - bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

„Seks dla opornych" to opowieść o tym, że kobiety i mężczyźni często rozmijają się w tym, czego pragną, zupełnie tak, jak w słynnym powiedzeniu: „mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus”. Przyglądając się Alice i Henry’emu, możemy zobaczyć, że nasze podejście do wielu spraw jest zgoła odmienne. Inaczej okazujemy emocje, rozwiązujemy problemy i mamy różne oczekiwania. To prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, które sztuka ukazuje z niezwykłym polotem.   

Twórcą tej wyśmienitej komedii jest kanadyjska dramatopisarka Michele Riml. W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu sztukę będziemy mogli obejrzeć w reżyserii Pawła Szumca, znanego z realizacji takich spektakli jak: „Śmierć pięknych saren” i „Kolega Mela Gibsona”. W rolach głównych zobaczymy Beatę Zarembiankę i Dariusza Niebudka.

„Seks dla opornych”  to świetny wybór dla widzów szukających w teatrze rozrywki.

Zapraszamy 7 kwietnia o godz. 19.00. do Miejskiego Domu kultury w Lublińcu. Bilety w cenie 70 zł dostępne w kasie Kina „Karolinka” i na stronie: www.bilety.mdk.lubliniec.pl.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu