Wyśmienita komedia „Seks dla opornych” na deskach sceny MDK

Wyśmienita komedia „Seks dla opornych” na deskach sceny MDK w Lubińcu

23.02.2022 10:18
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Czy można udoskonalić miłość? Bo seks na pewno. Przecież mamy od tego mnóstwo poradników. Czy jednak istnieje jeden przepis na udane małżeństwo? Przekonajcie się sami. Zapraszamy 7 kwietnia o godz. 19.00 do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na komedię teatralną „Seks dla opornych". 

Alice i Henry, małżeństwo z 25-letnim stażem, poczuli, że w ich związek wkradła się już rutyna.  Zaplanowali więc doskonały weekend we dwoje w najmodniejszym hotelu w mieście. Wszystko po to, by przy pomocy poradnika „Seks dla opornych” spróbować  ożywić swoje życie intymne. Czy jednak terapia przyniesie oczekiwane rezultaty? Czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie? A może pozwoli im docenić to, co w związku dwojga ludzi jest najważniejsze - bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

„Seks dla opornych" to opowieść o tym, że kobiety i mężczyźni często rozmijają się w tym, czego pragną, zupełnie tak, jak w słynnym powiedzeniu: „mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus”. Przyglądając się Alice i Henry’emu, możemy zobaczyć, że nasze podejście do wielu spraw jest zgoła odmienne. Inaczej okazujemy emocje, rozwiązujemy problemy i mamy różne oczekiwania. To prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, które sztuka ukazuje z niezwykłym polotem.   

Twórcą tej wyśmienitej komedii jest kanadyjska dramatopisarka Michele Riml. W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu sztukę będziemy mogli obejrzeć w reżyserii Pawła Szumca, znanego z realizacji takich spektakli jak: „Śmierć pięknych saren” i „Kolega Mela Gibsona”. W rolach głównych zobaczymy Beatę Zarembiankę i Dariusza Niebudka.

„Seks dla opornych”  to świetny wybór dla widzów szukających w teatrze rozrywki.

Zapraszamy 7 kwietnia o godz. 19.00. do Miejskiego Domu kultury w Lublińcu. Bilety w cenie 70 zł dostępne w kasie Kina „Karolinka” i na stronie: www.bilety.mdk.lubliniec.pl.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu