Piknik Strażacki na lublinieckim rynku [ZDJĘCIA]

Piknik Strażacki na lublinieckim rynku [ZDJĘCIA]

9 maja 2022, godz. 8:41
Udostępnij: Kopiuj link

Ten dzień zostanie na długo zapamiętany. W sobotę, 7 maja, Ochotnicza Straż Pożarna w Lublińcu świętowała swoje 140-lecie. Popołudniu na lublinieckim rynku odbył się Piknik Strażacki.

Na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji, z których głównie mogli skorzystać najmłodsi. Na rynku można było zwiedzić wóz strażacki, obejrzeć pokazy pierwszej pomocy oraz pokazy strażackie, lać wodą do celu, przejść przez tor przeszkód, przygotować prace plastyczne, czy też zjeść watę cukrową. W galerii poniżej kilka zdjęć z popołudniowego Pikniku. 

Wcześniej, tego dnia, odbyła się część oficjalna obchodów 140-lecia OSP Lubliniec. Strażacy, orkiestra oraz zaproszeni goście odbyli przemarsz ulicami Lublińca. Następnie na rynku odśpiewano hymn narodowy i nadano sztandar dla OSP Lubliniec. Zdjęcia oraz nagranie z tego wydarzenia opublikowaliśmy >TUTAJ<. 

 

Galeria: Piknik Strażacki na rynku

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu