Nadchodzące filmy w Kinie Karolinka. Co ujrzymy na ekranie jeszcze w czerwcu?

Nadchodzące filmy w Kinie Karolinka. Co ujrzymy na ekranie jeszcze w czerwcu?

15 czerwca 2022, godz. 11:54
źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

„Buzz Astral”, „Sekret Madeleine Collins”, „Samiec Alfa” – to filmy, które jeszcze w czerwcu będzie można obejrzeć na ekranie Kina Karolinka. Daty i godziny seansów można znaleźć w zakładce Kino.

Sekret Madeleine Collins (17-21 czerwca)

Judith prowadzi podwójne życie przemieszczając się między Szwajcarią a Francją. W Szwajcarii mieszka z Abdelem, z którym wychowuje córkę; we Francji jest związana z Melvilem, z którym ma dwóch starszych synów. Stopniowo krucha równowaga oparta na tajemnicach, kłamstwach i ciągłych podróżach zaczyna niebezpiecznie wymykać się spod kontroli. Judith postanawia mimo wszystko brnąć w to dalej, chociaż oznacza to przyprawiającą o zawrót głowy eskalację zdarzeń. 

Buzz Astral (17-21 czerwca, 24-28 czerwca)

Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę – Buzza. 

Samiec Alfa (24-28 czerwca)

Pięciu mężczyzn spotyka się na kursie samorozwoju, prowadzonym przez charyzmatycznego coacha, który obiecuje, że naprawi ich relacje z partnerkami. Kontrowersyjne metody samozwańczego specjalisty stawiają ich życie na głowie, co prowadzi do serii zabawnych, niekiedy mrożących krew w żyłach konsekwencji. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu