Powitanie lata z Lubiteką [ZDJĘCIA]

Powitanie lata z Lubiteką [ZDJĘCIA]

29 czerwca 2022, godz. 10:00
fot. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę 25 czerwca Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu powitała lato. Na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji, m.in. warsztaty, koncert, czy gra miejska.

Wydarzenia odbywały się głównie na tarasie Lubiteki. Zorganizowane zostały różne gry i zabawy, uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, warsztatach z kodowania, czy też grać w gry planszowe. Dodatkowo odbył się koncert muzyczny „W rytmie lata…” w wykonaniu uczniów oraz kadry szkoły muzycznej PasjonArt z Lublińca. Można było również uczestniczyć w wernisażu wystawy „Historia Lublińca w wydarzeniach zapisana” z wykładem historycznym Piotra Kalinowskiego.

Jednym z punktów programu była także gra miejska współorganizowana przez Hufiec ZHP Lubliniec. Jak podaje Lubiteka, jej najmłodszym uczestnikiem był 7-miesięczny Marcel.

Galeria: Powitanie lata z Lubiteką

nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu