Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Szkolenie rotacyjne śląskich terytorialsów [ZDJĘCIA]

Szkolenie rotacyjne śląskich terytorialsów

10 października 2022, godz. 8:54
inf. pras. 13 ŚBOT
Udostępnij: Kopiuj link

Żołnierze 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej 8 października 2022r. szkolili się z innymi służbami mundurowymi w Jaworznie w ramach comiesięcznej rotacji. Do zajęć dołączyli przedstawiciele Urzędu Miasta Jaworzno, Komenda Miejska Policji, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, a także Straż Miejska. 

W trakcie trwania ćwiczeń szkoleni ćwiczyli m. in. przeprawę przez rzekę, zasadzkę na pojazdy, szturm na obozowisko, a także marsz ubezpieczony. Dodatkowo żołnierze 13ŚBOT mieli możliwość użytkowania pojazdów Muzeum Techniki Wojskowej z Jaworzna. 

zdj. nadesłane: 13. ŚBOT

„Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy – wspólne szkolenia dobrze nas integrują i pozwalają poznać mocne strony każdej ze służb i dać możliwość uzupełniania się. Wszyscy jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania, a dzięki różnorodności potrafimy z tego czerpać i stale się od siebie uczyć. To nie pierwsze i na pewno nie ostatnie ćwiczenia w których rozwijamy umiejętność współpracy z innymi” – mówi por. Błażej Klag (131blp), organizator szkolenia. 

Galeria: Szkolenie rotacyjne śląskich terytorialsów w Jaworznie

zdj. nadesłane: 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej zdj. nadesłane: 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej zdj. nadesłane: 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej zdj. nadesłane: 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu