Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Pmiera książki o wyprawie na Nordkapp i Festiwal Together – już wkrótce

Premiera książki o wyprawie na Nordkapp i Festiwal Together – już wkrótce

3 listopada 2022, godz. 10:34
Lubliniec.info, NINWA/ zdj. własne
Udostępnij: Kopiuj link

Już 19 listopada w Kokotku obędzie się się VIII Festiwal Together. Zapowiedziano na nim m.in. prezentację najnowszej książki z wyprawy rowerowej NINIWA Team.

Zastanawiasz się, jak to jest przejechać na rowerze przez pół Europy, żyć w kajaku, ścigać się autostopem albo ruszyć pieszo przez górskie pasma, niosąc cały swój dobytek tylko na plecach? Chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki o szalonych przygodach, awariach i kontuzjach na trasie? Zapraszamy wszystkich śmiałków, podróżników i ciekawych świata ludzi na spotkanie z uczestnikami akcji Together, którzy latem na różne sposoby przemierzali świat we wspólnej intencji z NINIWA Team – o pokój na świecie. Wierzymy, że wszystkim tym wyprawom towarzyszył Pan Bóg – piszą organizatorzy.

W trakcie festiwalu zostanie zaprezentowana książka z relacjami i wspomnieniami z wyprawy rowerowej NINIWA Team. W sierpniu tego roku rowerzyści wyruszyli z lublinieckiego Kokotka, by w przeciągu zaledwie 20 dni zdobyć Nordkapp – przylądek w Norwegii umownie uznawany za najbardziej wysunięty na północ Europy. Jak podają organizatorzy, książka już się drukuje.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 19 listopada o godz. 15.00 od Mszy św. w kaplicy Świętych Młodzianków przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Dalsza część odbędzie się w hali sportowej obok.

Program:

godz. 16.00 – prezentacja wyprawy pieszej,
godz. 16.45 – prezentacja wyprawy rowerowej i premiera książki,
godz. 17.30 – prezentacje grup Together,
godz. 19.00 – impreza.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu