Pierwsza wyprawa przygotowawcza NINIWA Team już w kwietniu. Ostatnie chwile na podjęcie decyzji

Chcesz pojechać rowerem do Lizbony z NINIWA Team? Pierwsza wyprawa przygotowawcza już w kwietniu

16 marca 2023, godz. 8:39
Lubliniec.info, źródło: NINIWA / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Jak informowaliśmy już wcześniej, tegorocznym celem wyprawy rowerowej NINIWA Team jest Lizbona. To właśnie tam, w tym roku odbywać się będą Światowe Dni Młodzieży. Aby móc uczestniczyć w takiej wyprawie, należy najpierw przejść przez wyprawy przygotowawcze. Pierwsza już 13 kwietnia.

Osobom, które jeszcze się wahają zostały ostatnie tygodnie na podjęcie decyzji, czy w lipcu wraz z NINIWA Team pojadą rowerami z Kokotka do stolicy Portugalii na Światowe Dni Młodzieży. Zanim do tego dojdzie, trzeba się odpowiednio przygotować.

Aby wziąć udział we właściwej wyprawie, najpierw trzeba bowiem udowodnić swoją kondycję i poznać styl jazdy NINIWA Team na dwóch krótszych wyjazdach po Polsce – informuje na swojej stronie NINIWA.

Pierwsza czterodniowa wyprawa przygotowawcza wyruszy 13 kwietnia. Jak informują organizatorzy, jej celem będzie Lizbona… ale nie ta w Portugalii, tylko w województwie wielkopolskim. Poniżej zamieszczamy trasę udostępnioną przez organizatora.

Uczestnicy spotkają się wieczorem 12 kwietnia w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Następnie z rana wyruszą w trasę. Zakończenie wyprawy przygotowawczej zaplanowano na 16 kwietnia w Kokotku. 

Osoby zainteresowane odsyłamy do strony NINIWA Team >Tutaj<. Można tam znaleźć szczegóły dotyczące wypraw oraz kontakt, aby móc się zapisać.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu