Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece

Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece

30 marca 2023, godz. 12:20
nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Za nami „Wieczór inspiracji dla wszystkich kobietek”, który odbył się 24 marca w Lubitece. Wydarzenie nawiązywało do spotkania z okazji Dnia Kobiet pod hasłem „Z Biblioteką milej być Kobietą" w marcu 2020r. – ostatniej imprezy przed wybuchem pandemii Covid-19. 

Tematem przewodnim była moda i uroda. Trendy w modzie na wiosnę 2023 przygotowała, podobnie jak 3 lata temu, Arletta Szymanek-Kopiec – stylistka mody, autorka bloga, fascynatka herstorii oraz historii mody i sztuki. Prezentacja była połączona z pokazem modnych i niedrogich stylizacji z kolekcji GALA Outlet Małgorzaty Popiołek. 

O pielęgnacji skóry mówiła kosmetolog Barbara Mrożek, natomiast tajniki makijażu oczu i ust omówił Małgorzata Szerszunowicz i Danuta Płaszczymąka. Wśród uczestniczek losowane były nagrody – profesjonalne makijaże oraz prezenty niespodzianki ufundowane przez Studio Oriflame Lubliniec. 

Kawiarnianą atmosferę spotkania tworzył wystrój Lubiteki przygotowany przez bibliotekarki, gdzie zamiast ułożonych w rzędy krzeseł, na uczestniczki czekały wygodne fotele i stoliki. Niespodzianką była możliwość wykonania sesji fotograficznej, którą przygotowała Czesława Włuka pod hasłem „Portret kobiecy", udostępniając profesjonalne wyposażenie ze swojego mobilnego studia. 

Wydarzenie znakomicie wpisywało się w „Kobiecy marzec w Lubitece", czyli cykl wydarzeń z kobietami w roli głównej. Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie i niezwłocznie zbieramy pomysły do kolejnego wieczoru inspiracji, na który już teraz gorąco zapraszamy. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy swą pracą, pomocą i zaangażowaniem wsparli organizację naszej imprezy Wieczoru inspiracji dla wszystkich Kobietek.

nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

Galeria: Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece

Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. Czesława Włuka, nadesłane: Lubiteka Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. Czesława Włuka, nadesłane: Lubiteka Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. Czesława Włuka, nadesłane: Lubiteka Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. Czesława Włuka, nadesłane: Lubiteka Kobiecy wieczór inspiracji w Lubitece / zdj. Czesława Włuka, nadesłane: Lubiteka
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu